Diskuse o očkování Eleková X Prymula POZVÁNKA

... mýty a fakta

Moderátoři: Gehenna, Llevelyn

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Příspěvekod Helča » 23. srpen 2013, 07:19
Petraska, v poho, já si někdy připadám jako hysterka, kyž mi většina dr. (i v očkocentru) tvrdí, že operace není kontraindikací k očkování alespoň od 4měsíce .... ale když to spojím s tou neurologii, už mluví alespoň trochu jinak.
.... no ale já mám pocit, že něco by se jí někdy očkovat mělo, že ji nemůžu furt nechávat nenaočkovanou, nedaří se mi najít nějakou střední cestu :palma:

Llev, díky za odkaz, včera jsem ho půlku přelouskala

Edit: aby se to špatně nepochopilo, toho trileťáka očkovat nechci a jsem ráda, že mi to dr v telefonu odsouhlasila, jen to pak nenapsala do mailu, takže to zase budu řešit u dr a v mš :-?
Naposledy upravil Helča dne 23. srpen 2013, 07:49, celkově upraveno 1
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006, 23:00
Slovácko
Příspěvekod Ratta » 23. srpen 2013, 07:48
Helča píše:Petraska, v poho, já si někdy připadám jako hysterka, kyž mi většina dr. (i v očkocentru) tvrdí, že operace není kontraindikací k očkování alespoň od 4měsíce .... ale když to spojím s tou neurologii, už mluví alespoň trochu jinak.
.... no ale já mám pocit, že něco by se jí očkovat mělo, že ji nemůžu furt nechávat nenaočkovanou, nedaří se mi najít nějakou střední cestu :palma:

Llev, díky za odkaz, včera jsem ho půlku přelouskala

Helčo, raději hysterkou, než něco zanedbat, když se jedná o dítě. Když budeš "rozumná" a lékaři oblíbená, kdo z nich bude nést následky, pokud se něco pohnojí? Proč by ses měla cítit trapně za to, že máš péči o s vé děti? Vždyť to je tvou "hlavní pracovní náplní"!

Co je to to "něco", proti čemu bys měla očkovat? Které konkrétní nemoci se bojíš? Tady kousek vedle je o tom diskuze - ta o smrtelnosti nemocí, zakládala ji Sharki, možná by ti to mohlo pomoct. Taky řešila, jak moc jsou ty nemoci nebepečné a které.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012, 23:00
Příspěvekod Marie » 23. srpen 2013, 14:17
Helča píše:Petraska, v poho, já si někdy připadám jako hysterka, kyž mi většina dr. (i v očkocentru) tvrdí, že operace není kontraindikací k očkování alespoň od 4měsíce .... ale když to spojím s tou neurologii, už mluví alespoň trochu jinak.
.... no ale já mám pocit, že něco by se jí někdy očkovat mělo, že ji nemůžu furt nechávat nenaočkovanou, nedaří se mi najít nějakou střední cestu :palma:

No, ono v Motole si celkem z ničeho hlavu nedělají :-? . Když jsem psala mail (dcera reakce na všechna ATB co s nimi přišla do styku), tak mi bylo odvovězeno, že vyšetřit netřeba, odložit očkování netřeba. Očkovat okamžitě a vše, jen doporučili Hib a žloutenku s obrnu trochu později, ale současně a také MMR očkovat v termínu (tedy v cca 15- ti měsících) :roll:.
Prý uvidím, co to udělá :xx: No malá ještě naočkovaná není, jestli budeme očkovat (uvažuji že ano) tak příští rok o prázdninách "jen" tetanus (případně černý kašel, záškrt, schéma 2+1). A v poslední době mi přijde, že už kontraindikaci neuznávají žádnou. :?
Marie
Klábosilka
Klábosilka

340 příspěvků
20. listopad 2006, 00:00
Ostrava
Příspěvekod Mikimys » 23. srpen 2013, 15:06

Dík za odkaz. Mazec je ten jeden z posledních komentářů - odkaz na knihu Chlíbka, kterou si u něj zadal výrobce vakcín (a předpokládám, že mu za ni zaplatila). Jak takový člověk může být objektivně nestranný???

(http://www.mediforum.cz/pdf/ockovaci-pr ... ituace.pdf)

Čeští akademici, kam to kráčíte...
Mikimys
Žvatlalka
Žvatlalka

253 příspěvků
27. říjen 2011, 23:00
Příspěvekod Trixl » 24. srpen 2013, 15:50
Helčo a má vůbec šanci někde chytnout to na co jsou ostatní očkovaní? Pokud je ta šance malá tak bych byla v klidu. Myslím ty nebezpečné.

Běžné dětské nemoci - tenhle termín už seasi ani nepoužívá, není na co, už zbývají asi jen ty neštovice?
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007, 23:00
Vysočina
Příspěvekod Inaina » 02. leden 2014, 08:56
Zvukový záznam z diskuse:

http://uloz.to/xkgXnNU8/2013-06-08-czbv-zvuk-zip

nalezeno zde http://www.slobodavockovani.sk/news/ohl ... okom-2013/

(ještě že to Fillo nahrál, ofiko záznam nebude...)
Inaina
Pískle

25 příspěvků
31. květen 2011, 23:00
Příspěvekod Trixl » 02. leden 2014, 09:37
Díky, jsem na to zvědavá.
Trixl
Howgh
Howgh

15771 příspěvků
05. duben 2007, 23:00
Vysočina
Příspěvekod Blanci » 30. leden 2014, 17:50
Holky,

zázraky se dějí, konečně vyšlo to video!!! Je to nesestříhaný záznam, zde:

http://www.youtube.com/watch?v=_BKoFzjbcxs

;-)
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006, 23:00
Příspěvekod Gehenna » 30. leden 2014, 18:19
Blanci píše:Holky,

zázraky se dějí, konečně vyšlo to video!!! Je to nesestříhaný záznam, zde:

http://www.youtube.com/watch?v=_BKoFzjbcxs

;-)

Díky
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007, 00:00
Nobody knew where I was and now I am no longer there.